הרצאות על הבר בירושלים עם המרצים הכי מעניינים בארץ | מרץ 2018

רוצים לגלות היכן מתקיימות ההרצאות על הבר הכי מעניינות בירושלים? אנחנו מזמינים אתכם ללמוד משהו חדש ולהגיע לתובנות מרעננות עם מיטב המרצים בישראל וגם להנות מהברים הכי שווים בירושלים. אז מה עושים בירושלים? כל התשובות פה!

סוף סוף זה קורה. סצנת ההרצאות של Funzing על הבר מגיעה לירושלים!
בואו לראות לקחת חלק בסצנה האינטלקטואלית הכי חמה בעיר. בחודש ינואר אספנו עבורכם  הרצאות מרתקות שיענו לכם על השאלות שתמיד רציתם לדעת. כך למשל עמית סגל יספר מה קורה באמת מאחורי הקלעים של הפוליטיקה הישראלית,  פרופ' אבשלום אליצור יגיע בהרצאה מרתקת על מוח האדם ופעולתו,  הופעה והרצאה על דיויד בואי, מסע מצולם אל צפון קוריאה והרצאות נוספות.   

< שימו לב, פוסט זה מתעדכן וייתכנו שינויים או עדכונים  >

וזה לא הכל! גלו מה חדש: 

 

הרצאות על הבר בירושלים (פברואר 2018):

רביעי – 21.02.2018
ליהיא לפיד: להיות אישה כמו שמתאים לך
ליהיא לפיד, עיתונאית וסופרת, מגיעה ל Funzing על הבר לדבר על זה אחרת. לדבר על מה זה להיות אישה, מה זה להיות אמא, ואיך בין ההשקעה בעבודה להשקעה במשפחה, והרצון להצטיין בכולם, נשים קצת שכחו את עצמן.
בערב הזה נעצור רגע, ונחשוב איך אנחנו יכולות להיות קצת יותר טובות אל עצמנו.
מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "הווילון" הנמצא בתוך מלון כורש, רחוב כורש 3
מתי: 21.02 | ירושלים | 20:00-21:20
מחיר: 50 ₪
ראשון – 25.02.2018
פרופ' אבשלום אליצור: העולם המשוגע של הקוונטים
כל אחד יודע עובדה אחת קטנה על תורת הקוואנטים, ואצל רובנו העובדה הזו היא שתורת הקוונטים מורכבת ומסובכת. בדיוק לשם כך פרופ' אבשלום אליצור מגיע ל Funzing על הבר לעשות סדר בבלאגן ולהסביר לנו אחת ולתמיד בצורה ברורה, מה עומד מאחורי תורת הקוואנטים?ההרצאה מציגה גילויים אלה בצורה פשוטה ובהמחשות ויזואליות ברורות על גבי מצגת שיעשו לכם טיפה סדר בכל נושא תורת הקוונטים.
מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב"נוקטורנו Live", רחוב בצלאל 7
מתי: 25.02 | ירושלים | 20:00-21:30
מחיר: 40 ₪
שני – 26.02.2018
משר הטבעות עד משחקי הכס- הרצאה על פנטזיה ואסטרטגיה
אוהבים סיפורי פנטזיה ובא לכם לגלות אותה באופן קצת אחר? רוצים לשמוע מה הקשר בין הארי פוטר למלחמה הטוטלית? הצטרפו לדני להרצאה מרתקת על העולם הדמיוני של סרטי הפנטזיה! במהלך ההרצאה תצללו לעומקה של הסדרה הפופלארית משחקי הכס אשר מציגה לצופים עולם פנטזיה מרהיב של ימי הביניים.
מי: מבוגרים
איפה: הלל
מתי: 26.02 | ירושלים | 19:00-21:00
מחיר: 56 ₪
שלישי – 27.02.2018
ד"ר יוסף זהר: מאישום ברצח שלא היה לזיכוי המלא
סיפור אישי מטלטל, מרתק, מרגש ומעורר השראה על אופטימיותכוח רצון ודבקות במטרה, המגולל את אשר חוו יוסף ומשפחתו, החל מרגע המעצר הפתאומי ועד לזיכוי המיוחל, המאבק לתיקון החוק ואישור הדוקטורט, המעניק כלים וערכים משמעותיים של אמונה בטוב כנגד כל הסיכויים.​ בהרצאה משולבים קטעי חקירה ותקשורת מזמן אמת, ואנקדוטות משעשעות מתקופת המעצר.
מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "השכנה", רחוב בית יעקב 11
מתי: 27.02 | ירושלים | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪

 

הרצאות על הבר בירושלים (מרץ 2018):

 

ראשון – 04.03.2018
אברמוביץ' וסגל | מלחמת העולמות בין התקשורת לפוליטיקה
עמית סגל ואמנון אברמוביץ', פרשני חדשות 2, יתארחו אצלנו ב Funzing Talks להרצאה מרתקת על מה שקורה מאחורי הקלעים של התקשורת והפוליטיקה הישראלית  הפרשות הכי חמות ואקטואליות, היחסים בין פוליטיקאי לעיתונאי, ספינים, מהי האמת, איך יודעים מי צודק ועוד הרבה נושאים מרתקים. הם יסחפו אתכם לדיון חשוב אודות עתיד העיתונות בישראל ומערכת היחסים הלא פשוטה בינם לבין הפוליטיקאים. אל תחמיצו!
מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בקולנוע יס פלאנט ירושלים (אולם 6), רחוב נעמי 4
מתי: 04.03 | ירושלים | 20:30-22:00
מחיר: 80 ₪

 

ד"ר מוטי קידר: איך תיראה אירופה בעוד 20 שנה
המרכיב האנושי של מערב אירופה ומרכזה משתנה במהירותהאוכלוסייה המוסלמית גדלה במהירות בשל הגירה גדולה ושיעורי ילודה גבוהים ואילו האוכלוסייה הוותיקה הולכת ומתמעטת בשל ילודה נמוכה והגירה שלילית. התמורות בנוף האנושי משפיעות על המרחב הציבורי, הכלכלה, הפוליטיקה והתרבות. האם אירופה ה"אירופית" נדונה לכליה?
מרדכי (מוטי) קידר, מזרחן ומרצה במחלקה לערבית באוניברסיטת בר-אילן, יתארח ב-Funzing Talks לענות כל השאלות הללו.  
מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב"נוקטורנו Live", בצלאל 7
מתי: 04.03 | ירושלים | 20:30-22:00
מחיר: 50 ₪
 
שני – 05.03.2018
שפת הגוף – שיפור תדמית, זיהוי שקרים ועמידה מול קהל
האם ניתן לשפר את התדמית שלכם כמנהלים וכעובדים על ידי שפת הגוף? איך עומדים נכון מול קהל?ומה הם הכלים השימושיים שכל אחד ואחת מכם חייב לדעת על שפת הגוף שלו?
ליאור אקרמן, סוכן שב"כ לשעבר, יתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת על שפת הגוף והכלים שיכולים להיות שימושיים לכל אחד ואחת מכם. הרצאה וסדנה מעשית ואף משעשעת, המבוססת על שנים ארוכות של ניסיון מעשי.
מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "Mike's Place", יפו 33
מתי: 05.03 | ירושלים | 20:00-21:30
מחיר: 65 ₪
 
מוח ותזונה – איך תשפרו את הזיכרון שלכם דרך התזונה?
קשיים בזיכרון ובכושר הריכוז מאפיינים אוכלוסיה רחבה ומגוונת גילאית. למרות שבכל שכבת גיל נגרמות הפרעות אלה מסיבה שונה הרי ישנם מאפיינים תזונתיים משותפים.האם יש קשר לגיל ולמה שאנחנו זוכרים? ומה הקשר בין תזונה לבין זיכרון, חשיבה ומצב רוח? 
עמרית בן סירה, נטורופתית ומומחית ברפואה טבעית אינטגרטיבית, תתארח ב-Funzing Talks להרצאה בה תגלו איך לעשות כל זאת בעצמכם ולשפר את איכות החיים שלכם. ההרצאה מתאימה לכולם – צעירים ובוגרים.

מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "השכנה", רחוב בית יעקב 11
מתי: 05.03 | ירושלים | 20:00-21:30
מחיר: 40 ₪

 

נדב יעקבי: פלה ועד מסי – הכדורגל במנהרת הזמן
מהם סיפוריהם האישיים המרתקים ביותר של השחקנים הגדולים בעולם? איך השפיע ה"טוטאל פוטבול" מאז שנות ה-70 ועד עצם היום הזה? איך הפך הספורט העממי בעולם לענף השייך למיליארדרים? בהרצאתו החדשה ב-Funzing Talks משרטט נדב יעקבי את ההיסטוריה של הכדורגל ב-60 השנים האחרונות. דרך סיפוריהם האישיים של השחקנים הגדולים, יתברר גם כיצד הפך הכדורגל מהספורט הכי עממי ופשוט בעולם – לענף המתוחכם של המיליארדרים.
מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "הווילון" הנמצא בתוך מלון כורש, רחוב כורש 3
מתי: 05.03 | ירושלים | 20:30-22:00
מחיר: 50 ₪

 

שלישי – 06.03.2018
פורצות קדימה: איך לנצח במשחק הארגוני?
ינת גן אל ואילנה שטיין חקרו את המשחק הארגוני, החסמים, האתגרים והטעויות אשר אופייניות יותר לנשים בעבודה. הן יגיעו ל-Funzing Talks להרצאה חשובה בה תקבלו נקודת מבט שונה וחדשה על מקום העבודה שלכן וגם תצליחו אולי להבין את כללי המשחק שלא תמיד ברורים בעולם העבודה.
בהרצאה זו תקבלו כלים שתוכלו ליישם כבר מחר בבוקר ותהפכו לשחקניות מצליחות שמתקדמות גבוה יותר ומהר יותר בקריירה שלכן. זו לא עוד הרצאה של העצמה נשית, זו הרצאה עבור נשים מוכשרות ועצמתיות שרוצות לדעת איך לפרוץ קדימה.
מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "השכנה", רחוב בית יעקב 11
מתי: 06.03 | ירושלים | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪
 
שישי – 09.03.2018
ד"ר דני זאבי: תולדות האנושות – גרסת הגנום
בגנומים שלנו היום, כמו גם בגנומים שרוצפו משלדים מחפירות ארכיאולוגיות, מסתתרות עדויות לפרקים מרתקים בהיסטוריה האנושית. ד"ר דני זאבי, חוקר גנטיקה, יתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת בה יחשוף בפניכם כיצד ניתן ללמוד על העבר בעזרת הגנטיקה ואילו תגליות היסטוריות מדהימות היא מספקת לנו – מהיהודים, האימפריה המונגולית ועד כיבוש אמריקה על ידי האירופאים. נגלה גם איך הגנומים שלנו יוכלו להציל את האנושות מהכחדה בעתיד.
מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "Mike's Place", יפו 33
מתי: 09.03 | ירושלים | 13:00-14:30
מחיר: 40 ₪

 

ראשון – 11.03.2018
שיטת המיינדפולנס שכבשה את העולם -הרצאה+ תרגול
איך מפחית תרגול המיינדפולנס לחצים? האם באמצעותו אנו יכולים להעלות את רמת האושר שלנו? וכיצד המיינדפולנס תורם לשיפור הריכוז וביצועי היום יום?
 
נעמה קטן, חוקרת תחום המיינדפולנס באוניברסיטת חיפה, תתארח אצלנו ב Funzing Talks להרצאה חוויתית בה נלמד וגם נחווה מהו מיינדפולנס, מה מקורותיו וכיצד התפתח להיות השיטה המובילה בעולם להפחתת לחצים ולהגברת האושר ואיכות החיים.
 
מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "השכנה", רחוב בית יעקב 11
מתי: 11.03 | ירושלים | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪
 
בתוך מוחו של צ'רלס מנסון ורוצחים סדרתיים
ד"ר אבי זלבה ופרופ' תמר אלמור יתארח ב-Funzing Talks ויחשפו בפניכם את החשיבה והפעילות המוחית של מספר רוצחים סדרתיים תוך התבססות על מחקרים רב תרבותיים, ספרות מדעית ומפגש אישי של ד"ר זלבה עם שניים מהרוצחים הסדרתיים בבתי הסוהר בהם הם נכלאו. מה הניע את הרוצחים הסדרתיים המפורסמים ביותר בעולם לקום יום אחד ולרצוח אנשים? מה עבר במוחו של צ'רלס מנסון, הרוצח האמריקאי המפורסם? מה מתחולל בתוך מוחם של רוצחים אלו והאם זה בכלל "מזיז" להם? ומה למד ד"ר אבי זלבה משניים מהרוצחים הסדרתיים אותם פגש באופן אישי?
מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב"נוקטורנו Live", בצלאל 7
מתי: 11.03 | ירושלים | 20:30-22:00
מחיר: 50 ₪
 
טים קלי: לחיות על פי הייעוד שלך
האם אתם קמים כל בוקר עם תשוקה? ייעוד הוא משהו שנולדים איתו או בוחרים אותו? איך תדעו למצוא את הייעוד שלכם? והאם תצליחו לנחש מהו הייעוד המפתיע של טים קלי?
טים קלי, מרצה בינלאומי ומומחה במציאת ייעוד, יתארח בFunzing Talks להרצאה מרתקת ומעוררת השראה שאסור להחמיץ. בהרצאה זו תלמדו איך ניתן למצוא את הייעוד שלכם, איך תדעו שהוא הייעוד האמיתי שלכם, האם אתם עוסקים במה שאתם הכי טובים בו, ואם לא, מה יוכל לגרום לכם לעשות זאת?
מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "הווילון" הנמצא בתוך מלון כורש, רחוב כורש 3
מתי: 11.03 | ירושלים | 20:30-22:00
מחיר: 60 ₪
 
שני – 12.03.2018
משא ומתן בחיי היום יום – לא מה שחשבתם
משא ומתן הנו חלק בלתי נפרד מחיינו, אנו מנהלים מו"מ כל יום ולפעמים גם כל היום. הדעה הרווחת היא שמשא ומתן מדבר על דברים מוחשיים, אך בעצם המשאב היקר והמשמעותי ביותר הנו הרגשות
מיכאל צור, מומחה בין לאומי לניהול משא ומתן, יתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת ומיוחדת המתמקדת בכלים העדכניים ביותר שפותחו בשנים האחרונות בניהול משא ומתן, במיוחד עבור מקרים אלו של ניהול והתנהלות במציאות המאתגרת שמאפיינת את סביבתנו. 
מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "Mike's Place", יפו 33
מתי: 12.03 | ירושלים | 20:00-21:30
מחיר: 40 ₪
 
 אלי אדלר: מי מפחד מהחרדים?
מי הם באמת החרדים, וממה הם כל כך חרדיםמדוע הם מתנגדים לציונות, ולמה הם לא מתגייסים לצבא? האם הם רוצים להשתלט על המדינה וליצור מדינת הלכה? ומה זה בכלל הכובע המשונה הזה העשוי מזנבות שועלים?
אלי אדלר, בוגר ישיבת "חברון-כנסת" ויליד העיר תל אביב, יתארח ב- Funzing Talks לתת לכם הצצה לעולם המקביל של החרדים. אלי יספר לכם את סיפורה של החברה החרדית, מההיסטוריה ועד ההווה.
מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "השכנה", רחוב בית יעקב 11
מתי: 12.03 | ירושלים | 20:00-21:30
מחיר: 40 ₪
 
שלישי – 13.03.2018
14 מיליארד שנים בשעה- מהמפץ הגדול ועד יוטיוב
מאז שחר האנושות חוקר האדם את מוצא היקום ומנסה להבין מהיכן הגענו וכיצד.
נתן דותן, אסטרונום חובב כבר 25 שנה, ומומחה בתולדות היקום, יתארח בFunzing Talks ויתקצר עבורכם את תולדות היקום, מאז היווצרותו ועד הופעת האדם הראשון- ההומו סאפיינס. 

בהרצאה בהירה, מלאת הומור והסברים מפורטים על יסודות האסטרונומיה, תכירו מושגי יסוד, כמו 'שנת אור' , 'סופרנובה', 'צבירי גלקסיות' ועוד. ההרצאה כוללת תמונות וסרטונים עדכניים המסבירים באופן ברור את ההיסטוריה של היקום ומיקומנו בחלל
מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "Mike's Place", יפו 33
מתי: 13.03 | ירושלים | 19:30-21:00
מחיר: 40 ₪

 

שישי – 16.03.2018
איך מעצבים החיידקים את חיינו ומי שאנחנו?
איך מעצבים החיידקים את חיינו ואת מי שאנחנו? מהם הגילויים המדעיים של השנים האחרונות בנושא ההשפעה של החיידקים על בני האדם? כיצד הרכב החיידקים בגופנו משפיע על התפתחותנו, בריאותנו, ואף התנהגותנו? ומה הן העובדות המרתקות שכל אחד ואחת מכן חייב לדעת על החיידקים שחיים בתוכו?
בהרצאה זו של ד"ר רקפת רוזנפלד חוקרת ויזמית בתחום הביוטכנולוגיה, נעסוק בגילויים של החיידקים החיים בתוכנו, ונכיר את מגוון הדרכים בהן הם מעצבים את מי שאנחנו.

מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "Mike's Place", יפו 33
מתי: 16.03 | ירושלים | 13:00-14:30
מחיר: 40 ₪

 

 

 

רוצים להיות מעודכנים בכל האירועים הכי שווים בישראל?

 גלו עשרות ארוחות סודיות וסדנאות קולנריות
גלו עשרות הרצאות Funzing על הבר

לצפייה בכל האירועים והאטרקציות
לחצו על כפתור ה – SUBSCRIBE ותקבלו התראה בכל פעם שיפורסם איוונט חדש >>

וזה לא הכל! גלו עוד עשרות הרצאות על הבר שלא תרצו לפספס!

*** שימו לב, המידע המוצג באתר Funzing הינו העדכני ביותר *** 

רוצים לקבל עדכונים על הרצאות מעניינות? הצטרפו לניוזלטר שלנו

Facebook Comments

השארת תגובה