הרצאות על הבר בתל אביב עם המרצים הכי מעניינים בארץ | יוני 2018

רוצים לגלות היכן מתקיימות ההרצאות על הבר הכי מעניינות בתל אביב? אנחנו מזמינים אתכם ללמוד משהו חדש ולהגיע לתובנות מרעננות עם מיטב המרצים בישראל וגם ליהנות מהברים הכי שווים בתל אביב. אז מה עושים בתל אביב? כל התשובות פה!

 
חודש יוני מביא איתו את הקיץ, הים ומגוון הרצאות מעניינות ומרתקות של Funzing Talks שפשוט לא תרצו לפספס. החודש תיהנו מההרצאות של ליהיא לפיד, אסנת שיר-וישינסקי עם סיפור חייה המרתק, אתגר קרת ועוד עשרות נוספים.
הכרטיסים אוזלים מהר אז שווה להזמין בהקדם.

 < שימו לב, פוסט זה מתעדכן וייתכנו שינויים או עדכונים | המידע המופיע באתר Funzing הינו העדכני ביותר  >

וזה לא הכל! גלו מה חדש: 

 

 

הרצאות על הבר בתל אביב (מאי 2018):

 
ראשון – 27.05.2018
משא ומתן בחיי היום יום – לא מה שחשבתם
משא ומתן הנו חלק בלתי נפרד מחיינו, אנו מנהלים מו"מ כל יום ולפעמים גם כל היום. הדעה הרווחת היא שמשא ומתן מדבר על דברים מוחשיים, אך בעצם המשאב היקר והמשמעותי ביותר הנו הרגשות.
מיכאל צור, מומחה בין לאומי לניהול משא ומתן, יתארח ב-Funzing על הבר להרצאה מרתקת ומיוחדת המתמקדת בכלים העדכניים ביותר שפותחו בשנים האחרונות בניהול משא ומתן, במיוחד עבור מקרים אלו של ניהול והתנהלות במציאות המאתגרת שמאפיינת את סביבתנו. 
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב"בר גיורא הופעות חיות" אבן גבירול 30
מתי: 27.05| תל אביב-יפו | 19:00-20:30
מחיר: 50 ₪
 
ד"ר אלון סבידור: הזיות מתחת למיקרוסקופ
בעלי חיים, גדולים כקטנים, נמצאים בקרב הישרדותי מתמיד. הם נלחמים בינהם וכנגד איתני הטבע, לשם כך פיתחו אסטרטגיות שונות ומשונות שמקורן בעולם המיקרוסקופי, ומחקרים פורצי דרך חושפים את סודותיהם.
ד"ר אלון סבידור, חוקר חלבונים, יתארח ב-Funzing Talks להרצאה קלילה ומשעשעת בה תגלו תופעות ביולוגיות מדהימות, ותבינו איך תהליכים ביולוגים גדולים מונעים ע"י הדברים הקטנים ביותר: גנים, חלבונים, ומולקולות אחרות. 
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "פולי", רוטשילד 60
מתי: 27.05| תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪
 
ליאור אקרמן: סיפורו של סוכן חשאי – פנטזיה מול מציאות
איך נראים חייו של איש מודיעין? איך קרה שרצחו ראש ממשלה בישראל? כיצד נראים מאחורי הקלעים בפעולות השב"כ במאמצים לחשיפת תשתיות הטרור? ומהו הפער בין הפנטזיה למציאות בעבודת המודיעין?
ליאור אקרמן, לשעבר סגן ראש אגף בשב"כ וראש מטה ראש השב"כ, יספר לכם ב-Funzing Talks על חייו המרתקים של איש המודיעין בישראל. בהרצאה יחשוף בפניכם אקרמן את הסודות של מאחורי הקלעים בעבודת המודיעין המתבצעת באגפי השב"כ.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "ליאו בלומס" ראול וולנברג 24
מתי: 27.05| תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪
 
י.קורן: תת מודע – המדריך למשתמש
האם אנחנו באמת יכולים לסמוך על המוח שלנו? האם יכול להיות שאנחנו זוכרים דברים שמעולם לא קרו? האם אפשר ״לתכנת״ את תת-המודע שלנו? …ושל אחרים? האם אפשר להשתמש בתת המודע שלנו כדי להשפיע ולשכנע אנשים אחרים?
בהרצאה ׳תת-מודע – המדריך למשתמש׳ נלמד מהו התת-מודע, מהן התכונות המיוחדות שלו ואיך להשתמש בהן בחיי היום-יום שלנו, כדי לנהל תקשורת משפיעה עם כל מי שסביבנו. ההרצאה מיועדת לכל מי שעדיין לא מכיר את תת-המודע שלו – ורוצה להכיר…
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים במועדון ה"גנקי", קרליבך 23
מתי: 27.05 | תל אביב-יפו | 20:30-22:00
מחיר: 50 ₪
 
 
שני – 28.05.2018
 
 
לונלי פלג – יומנו של נווד ישראלי 134 מדינות/13 שנים
בחרתי לחיות את החיים שלי בדרך שונה, בלי בית, עבודה קבועה, מכונית או תואר מהאוניברסיטה. את החינוך שלי רכשתי בדרכים ואת ההשראה שלי אני מקבל מהאנשים לאורך הדרך.
את ההרצאה שלי אני מתחיל במשפט ״הכל אפשריאין משהו שהוא בלתי אפשרי!״
כאשר אנשים שואלים אותי על מה אני מרצה? אני עונה ״ אני מרצה על איך להפוך חלום למציאות.״ חשיבה מחוץ לקופסא, התמודדות עם מצבים חדשים, יציאה מהאזור הנוח שלנו על מנת להתפתח, התמודדות עם הפחדים שלנו ובעיקר פשוט לעשות מה שאנחנו אוהבים…
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים במתחם We Work HaZerem ברחוב הפלך 7
מתי: 28.05 | תל אביב-יפו | 19:30-21:00
מחיר: 60 ₪
 
FOMO הפחד מהחמצה: הרצאת חובה לדור ה-Y
הפסיכולוג רועי סמנה יתארח אצלנו ב Funzing Talks עם ההרצאה ששיגעה מדינה שלמה!

מילת הבאזז בתקופה האחרונה היא FOMO, קיצור ל-Fear Of Missing Out או בעברית: הפחד להחמיץ. מדובר בתופעה, חדשה לכאורה אבל בעצם עתיקת יומין, של חשש אובססיבי לפספס חוויות, אירועים והזדמנויות. בהרצאה נתבונן מזווית פסיכולוגית ופסיכואנליטית על המקורות לפחד מהחמצה ונדבר על השפעות הטכנולוגיה, הרשתות החברתיות ועולם הפרסום על פחד זה

למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים במסעדת "יאסו" ברחוב הירקון 105
מתי: 28.05| תל אביב-יפו | 19:30-21:00
מחיר: 50 ₪
 
אברהם סיני: קצין החיזבאללה הבכיר שהפך להיות סוכן מוסד
הוא נולד בלבנון וגדל כמוסלמי שיעי בשם איברהים יאסין, התגייס למיליציה השיעית הקיצונית של חיזבאללה, נחשד בבגידה ועבר עינויים קשים ע"י עימאד מורנייה. יצא לחפש נקמה והתגייס להיות סוכן של "המוסד" כנגד חיזבאללה ובכך הציל חיי ישראלים רבים.
אברהם יתארח אצלנו ב Funzing Talks ויספר את סיפורו האישי יוצא הדופן. הרצאה זו תעצור את נשמתכם ותשאיר אתכם מרותקים לכיסא מתחילתה ועד סופה. 
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "ליאו בלומס" ראול וולנברג 24
מתי: 28.05| תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪
 
קוקאין, מריחואנה ואקסטזי: תעלומת המוח המתמכר
מריחואנה, עוזרת או פוגעת בזיכרון? קוקאין יכול להוביל לפסיכוזה? אקסטזי זה ממכר? האם הם בכלל ממכרים? ועל איזה חלקים פועלים הסמים בתוך המוח שלנו? 
ד"ר רביד דורון יתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת בה ייתן לכם מענה לשאלות הללו ונקודות נוספות. נבין כיצד פועלים הסמים השונים על מוחנו, מה המשותף ומה השונה ביניהם. נדבר גם על מנגנוני ההתמכרות במוח ונתוודע אל מחקרים חדשים בתחום.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים במועדון ההופעות "אוזן בר", קינג ג'ורג' 48
מתי: 28.05| תל אביב-יפו | 20:15-21:45
מחיר: 60 ₪
 
שלישי – 29.05.2018
מועדון 27 – מה קרה להנדריקס, ג'ופלין ומוריסון?
ג'ימי הנדריקס, ג'ים מוריסון וג'ניס ג'ופלין היו שלושה כוכבים שהחלו לזרוח ולהפיץ אור גדול וחשמל נדיר במחצית השניה של הסיקסטיזהשלושה, שסומנו כהבטחות ענקיות בעולם הרוק, נשרפו מהר מדי.
נעם רפפורט יקח אתכם אל תקופה מסעירה ביותר בעולם הרוק. הדקו את חגורות הבטיחות שלכם – הנה אנו ממריאים !
למי: מבוגרים
איפה: בר ה"פרנדס אנדרגראונד", אבן גבירול 30
מתי: 29.05| תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪
 
בין אפלטון לבודהה – אבות הפילוסופיה המערבית והמזרחית
באופן שקשה להסבירו, הפריחה הפילוסופית והמחשבתית, החלה בו-זמנית, לפני כ-2,500 שנה, במקומות שונים בעולם – גם בהודו, גם בסין וגם ביוון העתיקה. אפלטון ואריסטו, ולמולם הבודהה וקונפוציוס חיו באותה תקופה והביאו לצמיחתן של פילוסופיות, שתעצב כל אחת מהתרבויות הללו, באופן שונה, מרעותה.
דני ליבר, עיתונאי ומאסטרנט לפילוסופיה והיסטוריה של המדעים והרעיונות, יתארח ב-Funzing על הבר להרצאה שתעמוד על ההבדלים בין שורשי ההגות ההודית (בודהיזם והינדואיזם), לבין שורשי ההגות המערבית שהחלה ביוון.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר ה"Zoo-Zoo", רחוב רוטשילד 32
מתי: 29.05| תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 40 ₪

רוצים להיות מעודכנים בכל האירועים הכי שווים בישראל?

גלו עשרות ארוחות סודיות וסדנאות קולנריות
גלו עשרות הרצאות Funzing על הבר

לצפייה בכל האירועים והאטרקציות
לחצו על כפתור ה – SUBSCRIBE ותקבלו התראה בכל פעם שיפורסם איוונט חדש >>

 
ד"ר מוטי קידר: האם יש אסלאם מתון ואיפה הוא?
כולנו רואים בתקשורת את הדברים הנוראיים שנעשים בידי ארגונים מסוימים של האסלאם הקיצוני: שחיטות, מלחמות, טרור, רצח בנות ועוד. מצד שני, יש אסלאם מתון עליו אנחנו שומעים פחות בתקשורת. רבים מהם חברים שלנו, עובדים איתנו, לומדים איתנו באוניברסיטה ובמקומות רבים אחרים. אז מדוע קולם לא נשמע בתקשורת ובמרחב הציבורי כפי שהאסלאם הקיצוני נשמע?
ד"ר מוטי קידר יתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת ומגשרת בה יעשה לכם סדר בנושא האסלאם הכי רדיקלי עד הכי מתון. בואו תענו על השאלה האם האסלאם הוא קיצוני ורצחני או דת של שלום וסובלנות? 
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "ליאו בלומס" ראול וולנברג 24
מתי: 29.05 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪
 
איך להניע אנשים? הצצה לנבכי הנפש­ ­ש­ל עולם הריגול
כיצד תוכלו להניע אנשים? איך אפשר להשפיע על הסובבים אתכם? ומה אתם יכולים ללמוד מכך על מנת לממש את המטרות שלכם?
איש השב"כ לשעבר אילן ­­­­­­­לוטן, סיים לאחר­ו­­­נ­ה קר­יירה ארוכ­­ה ­בש­יר­­ות הבי­טחון­ הכ­­לל­י, ויתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת על אמנות הנעת האנשים. ההרצאה עוסקת בא­ופ­ן הנעת אנשים, איתור גורמי הנעת אנשים ותקשורת בינ-אישית אפקטיבית בכלל תחומי החיים.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בחלל האירועים "Mood" (לשעבר "המרקיד") אבן גבירול 30
מתי: 29.05 | תל אביב-יפו | 20:30-22:00
מחיר: 50 ₪
 
יהודית כץ: מיינדפולנס – לתרגל את המוח להיות מאושר
מתי בפעם האחרונה המחשבות האינסופיות עצרו לרגע אחד?איך מסדרים בראש את אינסוף המחשבות, בלבול, עומס רגשי, שיפוטיות וחוסר הריכוז?מה הן שיטות התרגול שיכולות לשמש אתכם בכל רגע ובכל מקום בשגרה היום יומית?ומה זה מיינדפולנס ואיך ניתן בעזרתו לתרגל את המוח להיות מאושר?
 יהודית כץ, מרצה ומלווה תהליכים אישיים בתחום הפסיכולוגיה החיובית (מחקר האושר), תתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת על המיינדפולנס וכיצד ניתן לתרגל את המוח להיות מאושר.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים במועדון ה"בסקולה" רחוב הרכבת 72
מתי: 29.05 | תל אביב-יפו | 20:30-22:00
מחיר: 50 ₪
 
רביעי – 30.05.2018
CRISPR: תרופת פלא או איום על קיומנו?
מהו ה-CRISPR? ומה עושה אותו לאימתני כל-כך? למה מדענים כל כך מפחדים מזה? מה הביא את ה- FDA להקציב תקציבי ענק ולחייב פיתוח אנטי-CRISPR כתנאי מקדים ליישומו?
ד"ר רקפת רוזנפלד תתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת בה תחשוף בפניכם את המנגנון שפיתחו החיידקים במלחמתם בווירוסים, טכנולוגית ה-CRISPR.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר ה"Zoo-Zoo", רחוב רוטשילד 32
מתי: 30.05 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 40 ₪ 
יורי גנקין: להבין את דונאלד טראמפ – האיש והתעלומה
מי הוא דונלד טראמפ? כיצד הוא מקבל החלטות? איך הוא הצליח לגבור על הילרי קלינטון במועמדות לנשיאות?ומה קורה מאחורי הקלעים שמניע את אחד מהנשיאים המרתקים והמיוחדים שנראו בהיסטוריה?
יורי גנקין, מומחה לפוליטיקה בזירה הציבורית והפוליטית הישראלית והבינלאומית, יתארח אצלנו בFunzing Talks להרצאה מרתקת מעניינת וחושפת הכל אודות נשיא ארה"ב – דונלד טראמפ.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "פולי", רוטשילד 60
מתי: 30.05 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 40 ₪

 

הרצאות על הבר בתל אביב (יוני 2018):

 
שבת – 02.06.2018
בין ירושלים, טהראן וריאד: אויבים ותיקים, חברים חדשים
ד"ר רז צימט, מומחה לאיראן וד״ר מיכל יערי, מומחית לסעודיה מגיעים ל-Funzing Talks ל-2 הרצאות מעשירות ומרתקות על מה שקורה בסעודיה ואיראן, ואיך זה משפיע על ישראל.
מה מחפשים האיראנים בסוריה? האם איראן אכן שולטת כבר בארבע ערי בירה ערביות באזור? כיצד משפיע השינוי ביחסי שתי המדינות על הסיכויים לשלום במזרח התיכון? עד כמה הסעודים באמת יכולים ללחוץ על הפלסטינים? איך תגיב ישראל ביום שבו סעודיה תפתח נשק גרעיני? מה יש לאיראנים נגד ישראל? ועוד.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "ליאו בלומס" ראול וולנברג 24
מתי: 02.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:10
מחיר: 50 ₪
 
צילום פורץ גבולות – הצלם זיו קורן בהרצאה מרתקת
אתם מוזמנים לשמוע מזיו קורן, צלם חדשות ודוקומנטרי, על מסעותיו האחרונים בעולם ובארץ, ולקבל הצצה על עולם הפוטוג'ורנליזם, על אופי העבודה, קבלת ההחלטות ושאלות סביב נושאים כמו אחריות, אתיקה, מוסר ועמידה במצבי לחץ.
זיו קורן, מהצלמים המוערכים ביותר בארץ מתעד נושאים הומניטאריים בארץ ובעולם כמו מצב העוני בישראל, הקונפליקט הישראלי-פלסטינאי, אסון הצונאמי בדרום-מזרח-אסיה, רעידות האדמה האדמה בהאיטי ובנפאל ואחרים. 
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב"מרכז ענב לתרבות" אבן גבירול 71
מתי: 02.06 | תל אביב-יפו | 20:30-22:00
מחיר: 60 ₪
 
ראשון – 03.06.2018
אסנת שיר-וישנסקי: החיים זה הכל
אסנת שיר-וישנסקי אשר איבדה את בנה ליאור באסון הנגמ"ש בציר פילדלפי תתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת ומרגשת על המסע פנימי שהוביל אותה לשינוי גדול בחייה.
"במהלך שנותיי חוויתי עליות ומורדות, שמחות וכאבים, עיתות משבר, ואובדן שאיים לרסק אותי. בתוך הכאוס הזה לימדתי את עצמי לראות טוב יותר. כשהתחלתי לראות טוב יותר, הבנתי שצריך לפעול על מנת לשנות את המצב שהייתי בו, אבל אז התחלתי לפחד – לא הייתי מוכנה לשלם את המחיר. בתוך שנים של חקירה עצמית גיליתי שאין כמו אהבה להניס את הפחדים. את האהבה הזאת מצאתי בסוף בתוכי. התאהבתי באהבה זמינה, אינסופית, טהורה. התאהבתי בחיים שלי." 
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב"בר גיורא הופעות חיות" אבן גבירול 30
מתי: 03.06 | תל אביב-יפו | 19:00-20:30
מחיר: 60 ₪
 
טל יעקובוביץ': עולמן המסתורי של הסטיות
מי קובע מה נחשב לסטייה?כיצד קורה שאנשים נמשכים לגופות או לבעלי חיים?מדוע פדופילים נמשכים דווקא לילדים?ואולי בכל אחד מכם מסתתר סוטה?
טל יעקובוביץ, דוקטורנט לקרימינולוגיה וחוקר עבירות וסטיות מין, יתארח ב-Funzign Talks להרצאה מרתקת וייחודית בה יסקור את תולדות השיגעון והסטייה, ידון בסטייה לאור תקופות היסטוריות וביחסיות הסטייה. אתם תקבלו מושג מקיף לגבי עולמן המעניין של הסטיות, מה נחשבת סטייה ומה מקומכם בהגדרת הסטייה.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "ליאו בלומס" ראול וולנברג 24
מתי: 03.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 40 ₪
 
אילן הייטנר ("חכמת הבייגלה"): לצאת לאור
לא כל אחד חייב לכתוב ספר – אבל כל אחד חייב לצאת לאור!מהו מקור ההשראה הגדול ביותר? מה הקשר בין חלומות לסגירת אפליקציות? מהו כוחה העצום של הכתיבה?
אילן הייטנר ("חכמת הבייגלה", "מלך החומוס ומלכת האמבטיה", "קציצות"…)  רגע לפני שהפך לכלכלן בחברה גדולה, הוא עשה סוויץ' וחיבר חוויות לספר שאף אחד לא האמין בו. כך נולד הספר "חוכמת הבייגלה" שהצליח לגעת, לטלטל, להכאיב, ללטף והפך לרב מכר היסטרי. אילן המשיך ללכת בעקבות הלב, ואת מסע החיים המשוגע והלא צפוי שלו תרגם להרצאה מבריקה, בה הוא מערער, מעורר, פותח ומצמצם כדי להתוות דרך לכל מי שיודע לחלום
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב"בר גיורא הופעות חיות" אבן גבירול 30
מתי: 03.06 | תל אביב-יפו | 21:30-22:50
מחיר: 50 ₪
 
שני – 04.06.2018
היפנוזה – שער הכניסה אל מאגר הכוחות הפנימי
ד"ר ירדן קציר יתארח בFunzing Talks, וילמד אתכם על ההיפנוזה ככלי טיפולי. נבין את מיקומה של ההיפנוזה על הרצף בין המודע לתת מודע. בהרצאה זו נלמד מדוע בניהול עצמי לא נכון חלק מהמשאבים העומדים לרשותנו הם גורמי לחץ. כיצד ניתן להפוך אותם למשאבים. תבינו מהי "משוואת האיזון" שפיתח ד"ר ירדן קציר ככלי טיפולי חשוב להתבוננות פנימית, העצמה ומיצוי אישי. נבין כיצד ניתן להיהפך לגרסה משופרת של עצמנו.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים במסעדת "יאסו" ברחוב הירקון 105
מתי: 04.06 | תל אביב-יפו | 19:30-21:00
מחיר: 50 ₪
 
דותן שמחוביץ: העתיד כבר כאן – מגמות העל והמהפכה הבאה
אף אחד לא יכול לחזות את העתיד, במיוחד לא בימים אלו. בל אל תטעו, הניסיון מלמד שהמנכלי"ם הכי מוצלחים, משקיעים הרבה מאד בהבנת העתיד. מה זה 'חשיבת עתיד'? למה המנכלי"ם הכי מוצלחים משתמשים ב'חשיבת עתיד'? וכיצד הם עושים זאת? למה כל כך חשוב שכל אחד מאיתנו יידע לעשות זאת?
ההרצאה תדגים הלכה למעשה, מה הן מגמות – העל והכוחות המניעים, שזוהו כבעלי השפעה על העתיד, באופן שלא ניתן יהיה להתעלם מהם. אנו נחשוף אותם כבר עכשיו ונהפוך אותם להזדמנות.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "ליאו בלומס" ראול וולנברג 24
מתי: 04.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪
 
שלישי – 05.06.2018
קבלת החלטות בחיים – כשהשכל והרגש נפגשים
מה הקשר בין המערכת הרגשית שלנו לזו הרציונלית?כיצד הן קשורות לתורת המשחקים וקבלת החלטות? האם ניתן לייצר רגשות? ומהו "הורמון האהבה" וכיצד הוא קשור ליצירת אמון ושיתוף פעולה אצל אנשים?
פרופ' איל וינטר, מומחה לתורת המשחקים וחקר הרציונליות, יתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת על הקשר בין המערכת הרגשית שלנו לזו הרציונלית והשלכות קשר זה על קבלת החלטות בתחום הכלכלי, העסקי והחברתי.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "ליאו בלומס" ראול וולנברג 24
מתי: 05.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪
 
הסודות לניהול זמן יעיל ואפקטיבי בעידן ה-WhatsApp
כמה פעמים תכננתם תוכניות ופשוט לא הספקתם לעשות אותן?
גם אתם מוצאים עצמכם נשאבים למשימות השוטפות, מבלי לפנות זמן למה שאתם באמת רוצים לעשות? מסתבר שאתם לא לבד… ניהול זמן בימינו הפך לדבר מאוד מאתגר ולעיתים נראה אפילו בלתי אפשרי. האמנם? 
את ההרצאה יעביר תמיר, מנחה סדנאות ומרצה בתחום ניהול זמן יעיל ואפקטיבי. הוא מסייע לארגונים ולאנשים פרטיים לנהל את עצמם ואת האירועים הקשורים אליהם – במסגרת הזמן – בצורה יעילה ואפקטיבית.
למי: מבוגרים
איפה: לילינבלום
מתי: 05.06 | תל אביב-יפו | 20:15-21:45
מחיר: 45 ₪
 
רביעי – 06.06.2018
הגנום האנושי ותורשה – שאלות מטרידות לגבי עתיד האנושות
מהו חומר תורשתי וגנום אנושי?מה אומרות תגליות המדע המרתקות והמטרידות מתחילת עידן הגנטיקה ועד ימינו? ומה יכולות להיות ההשלכות על עתיד האנושות שנובעות מהידע הרב שהצטבר בזכות המדע?
אנו חיים כיום בעידן הגנומי, עידן שבו אנו יכולים לבחון וללמוד חומר תורשתי שלם של פרטים ובע"ח. יש בידינו גישה להררי מידע, שיכול להניב תשובות לשאלות רבות בגנטיקה. ד"ר כפיר אומנסקי, מכון וייצמן, יתארח ב-Funzing Talks כדי לסקור בפניכם את התקדמות המדע מתחילת עידן הגנטיקה ועד לימינו אנו. 
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר ה"Zoo-Zoo", רחוב רוטשילד 32
מתי: 06.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 40 ₪
 
בינה מלאכותית, מוסר אנושי וגורל האנושות
בינה מלאכותית (AI) עוסקת ביכולתם של מחשבים להשתמש ביכולות שאפיינו עד כה את הבינה האנושית בלבד.כבר כיום אנו מוקפים במגוון מכונות העושות שימוש באלמנטים האנושיים האלו: מכונות אוטונומיות, זיהוי תמונות, ואפילו עוזרים אישיים דיגיטליים – סירי, אלקסה ועוד.
ד"ר אילן ששון, יתארח ב- Funzing Talks להרצאה מרתקת בה יחשוף בפניכם את השאלות הכי רלוונטיות, עדכניות ואף מטרידות בנושא של אינטליגנציה מלאכותית ועתיד האנושות.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "ליאו בלומס" ראול וולנברג 24
מתי: 06.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 40 ₪
 
חמישי – 07.06.2018
עו"ד הגר אמר: משפטים שעשו היסטוריה
עו"ד הגר אמר, מומחית לדין הפלילי, תתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת אל תוך מערכת בתי המשפט בישראל – המשפטים שעשו היסטוריה, איך עובדת מערכת המשפט ואיך קורה שאדם נורמטיבי לחלוטין מוצא את עצמו יום אחד מאחורי סורג ובריח?
בהרצאה זו תקבלו סקירה עוצרת נשימה של משפטים מהעבר ומההווה שהפכו עולמות, שינו את פני החברה הישראלית ואף הצליחו לשנות את החוק.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "פרנדס אנדרגראונד" אבן גבירול 30
מתי: 07.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 40 ₪
 
שבת – 09.06.2018
זיכרון גורלי – איך עובד הזיכרון והאם אפשר לסמוך עליו?
מחקרים מהשנים האחרונות חושפים תמונה מדהימה, אך גם מדאיגה למדי. ענת לן, דוקטורנטית למדעי המוח מאוניברסיטת בן גוריון, תתארח אצלנו ב Funzing Talks להרצאה מרתקת אודות הזיכרון האנושי וכיצד הוא עובד, בה תתן את כל התשובות בדרך לפענוח הזיכרון האנושי.
כמה אפשר לסמוך עליו? האם ניתן להשתיל זיכרונות לאנשים? האם אפשר למחוק זיכרונות כך שאנשים לא יזכרו חוויות טראומתיות שקרו להם?ועוד.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "ליאו בלומס" ראול וולנברג 24
מתי: 09.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 45 ₪
 
ליהיא לפיד: להיות אישה בעידן הזה, כמו שמתאים לך
המהפכה הפמיניסטית הצליחה, ושינתה את חיינו. עכשיו רק צריך ללמוד לחיות עם זה, כי מתברר שזה לא כל כך פשוט כמו שזה נשמע. ליהיא לפיד, עיתונאית וסופרת, מגיעה ל Funzing Talks לדבר על זה אחרת. לדבר על מה זה להיות אישה, מה זה להיותאמא, ואיך בין ההשקעה בעבודה להשקעה במשפחה, והרצון להצטיין בכולם, נשים קצת שכחו את עצמן.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב"מרכז ענב לתרבות" אבן גבירול 71
מתי: 09.06 | תל אביב-יפו | 20:30-21:50
מחיר: 60 ₪
 
ראשון – 10.06.2018
תמר אלמור ואבי זלבה | רומן זדורוב – רוצח או חף מפשע?
הרצח של תאיר ראדה ז"ל הוא הרצח הראשון והאחרון שבו נרצחה תלמידה בעת לימודיה בבית ספר. לאחר הרצח, שהתרחש לפני 12 שנה, החל גל בלתי פוסק של שמועות לגבי זהויות שונות של הרוצחים, והמניעים לרצח. במקביל, נמשך ההליך החקירתי שהבשיל להליך המשפטי.
ד"ר אבי זלבה, קצין משטרה בכיר בדימוס ומי שביקר בזירות רצח רבות, יתארח ב-Funzing Talks להרצאה עוצרת נשימה בה יחשוף בפניכם את ממצאיו מתחקיר מעמיק על סיפור מרתק זה.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב"בר גיורא הופעות חיות" אבן גבירול 30
מתי: 10.06 | תל אביב-יפו | 19:00-20:30
מחיר: 50 ₪
 
אתגר קרת: פתאום סיפור בדלת
אתגר קרת הוא אחד מהסופרים הבכירים בישראל. עיקר יצירתו סיפורים קצרים, אך עוסק גם בכתיבת תסריטים, שירה,מחזות וקומיקס. אתגר קרת יתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת ומיוחדת במינה בה הוא יחשוף את הסיפורים שמאחורי הסיפורים שלו.
מתי החל לכתוב, כיצד פיתח את סגנונו הייחודי ומאין מגיעים הרעיונות לסיפוריו. ההרצאה תלווה בקריאה של קטעים נבחרים מתוך ספריו, סיפורים מחייו ושאלות מהקהל.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב"מרכז ענב לתרבות" אבן גבירול 71
מתי: 10.06 | תל אביב-יפו | 20:30-22:00
מחיר: 50 ₪
 
פרופ' יורם יובל: האם לחלומות שלכם יש משמעות?
מדוע אנו חולמים? האם לחלומות שלנו יש משמעות? כיצד נבנה החלום? ובאילו מצבים אובדת היכולת לחלום?

פרופ' יורם יובל
, פסיכיאטר וחוקר מוח מוביל, יתארח ב-Funzing Talks לעוד אחת מההרצאות המבוקשות ביותר בארץ.פרופ' יובל מביא את מיטב התובנות המדעיות שלנו בנוגע לחלומות. 
כולנו חולמים, כלומר, כמעט כולנו… 
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בקולנוע לב, בתוך קניון הדיזנגוף סנטר, קומה 3
מתי: 10.06 | תל אביב-יפו | 20:30-21:30
מחיר: 85 ₪
 
כיצד משפיעה מוזיקה על המוח והרגשות שלכם?
נראה כי מוזיקה אינה רק עבודה של חוש השמיעה אלא מעורבים בה גם זכרון ארוך וקצר, חוש הראיה, חוש הקצב והתנועה, כימיקלים האחראים על שיכוך כאבים ועונג. עמית אברון, מרצה לפסיכולוגיה ובעל תואר שני במוזיקה ומוח, יתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת על ההשפעה של המוזיקה על המוח וכיצד הוא מגיב אליה: קולט אותה, מנתח אותה לפי גורמים (קצב, מנגינה, דפוסים ותבניות) ומפיק ממנה משמעות – רגש, הנאה ויכולת לזוז ולרקוד לקצבה.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב"בר גיורא הופעות חיות" אבן גבירול 30
מתי: 10.06 | תל אביב-יפו | 21:30-23:00
מחיר: 40 ₪
 
שני – 11.06.2018
די ללחץ! – כלים להתמודדות יעילה עם לחצים וחרדות
רועי צור, מטפל ומדריך סדנאות של התמודדות עם לחץ, יתארח אצלנו ב Funzing להרצאה מרתקת ומיוחדת ממנה תצאו עם כלים יעילים להתמודדות עם לחצים וחרדות בהם כולנו נתקלים בחיי היומיום. בהרצאה זו נעבור על תאוריה וכלים הלקוחים מגישות שונות הנוגעות לחמשת ההיבטים האנושיים של הלחץ: הקוגניטיבי, הרגשי, ההתנהגותי, הגופני והרוחני. 
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב"קן הקוקייה" רחוב נעם 3
מתי: 11.06 | יפו | 19:30-21:00
מחיר: 45 ₪
 
טינדריסטים – מופע על הבר: דייטים בעולם הוירטואלי
למי מאיתנו לא יצא לעמוד בסיטואציה המביכה של דייט? 
מי מאיתנו לא חזרה הביתה מדייט ואמרה – אני לא יוצאת לדייטים יותר לעולם! 
אם חוויתם או שאתם עדיין חווים את סצינת הדייטינג – זה המופע בשבילכם. 
מופע שהוא מסע אישי, מלא הומור אבל גם כאב, בעולם הדייטים הקשוח של ימינו. ארבעה צעירים בגילאי ה-30 יתארחו בFunzing Talks ויחלקו אתכם בערב הזה את הסודות, הפחדים ורגעי האושר ששזורים במסע הזה ומעל הכל תרחף השאלה האם ניתן בכלל למצוא אהבת אמת בעולם וירוטאלי? 
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "ליאו בלומס" ראול וולנברג 24
מתי: 11.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:10
מחיר: 50 ₪
 
שלישי – 12.06.2018
לובו ויזנר: על חדשנות, יזמות והקשר למוזיקת רוק
מה בין רוק וחדשנות?
מסתבר שלא מעט…
לובו ויזנר, גורו הגאדג'טים, שעוסק כבר למעלה מ-25 שנה הן במוזיקה והן בטכנולוגיה ובחדשנות, יתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת בה יחשוף בפניכם את קווי הדימיון בין עולם כוכבי הרוק לבין יזמות וחדשנות בעולם העסקי בכלל ובעולם ההיי טק בפרט.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "פולי", רוטשילד 60
מתי: 12.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪
 
ילדי הלילה – על ילודה, חקים, מחאה בסין וכל מה שביניהם
רוצים לשמוע את הסיפורים המרתקים מאחורי המחאות הסיניות? בא לכם לשמוע קצת יותר בנושא הגבלת הילודה בסין ואיך זה קשור לישראל?
הצטרפו להרצאה מרתקת עם תמר!
לישראלים החיים במדינה מעודדת ילודה, תופעת ההגבלה ואכזריות האכיפה קשה במיוחד ומעוררת הרבה שאלות. איך בא חוק כזה בא לידי ביטוי בעולם הגלובלי שלנו ואיך בכלל הסינים מסכימים לכך?
למי: מבוגרים
איפה: טשרניחובסקי
מתי: 12.06 | תל אביב-יפו | 20:30-22:00
מחיר: 40 ₪
 
3 ימים גורליים: איך התקבלה ההחלטה על הכרזת המדינה?
לכאורה הכל ברור – מאז תחילת הציונות, החזון היה הקמת מדינה יהודית. והנה היא מגיעה: המנדט הבריטי מסתיים, אין עוד מניעה להכרזה על הקמת ישראל, אבל בשלושת הימים לפני ההכרזה מתנהל מאבק בין לאומי, וכלל לא ברור שההכרזה היא הדבר הנכון לעשותו.
אורן נהרי מתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת בה יספר לכם מה באמת קרה בימים והשעות לפני הכרזת העצמאות.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב "Escape-City" בבית אל על, בן יהודה 32
מתי: 12.06 | תל אביב-יפו | 20:30-22:00
מחיר: 50 ₪
 
רביעי – 14.06.2018
צפון קוריאה לא כמו שחשבתם
רוצים להכיר את צפון קוריאה מהשטח?בא לכם לשמוע את הסיפורים המרתקים על האנשים שחיים בדיקטטורה בת ימינו? הצטרפו להרצאה מרתקת על עולם שלא הכרתם!
בהרצאה הקרובה של אריאל, אתם מוזמנים לשמוע את הסיפורים של אחד הישראלים הבודדים שהצליחו לבקר פעמיים בצפון קוריאה במהלך שנת 2017 ולשמוע את הסיפורים ממקור ראשון.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בשדרות רוטשילד
מתי: 13.06 | תל אביב-יפו | 19:30-21:00
מחיר: 15 ₪
 
על האסלאם: כל מה שצריך לדעת על האסלאם והמזה"ת
איך נולדה דת האסלאם? מה אתם יודעים על הנביא מוחמד? מה הם ההבדלים בין הסונים, השיעים, העלווים והדרוזים? ואיך ארגון דאע"ש נוצר? ומה הם בעצם רוצים?
הרצאה זו מספקת מעין "ערכת כלים" לישראלי המצוי החי בישראל במאה ה-21, להבנת המזה"ת המשתנה לבלי הכר לנגד עינינו המשתאות – הבנת השחקנים המרכזיים השונים הלוקחים בו חלק פעיל ומעצבים אותו, הבנת האינטרסים השונים לכל שחקן ושחקן במזה"ת של המאה ה-21, ומתוך הבנה זו ננסה להבין את שאלת השאלות: "אז מה ומי הכי טוב לנו?"
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר ה"Zoo-Zoo", רחוב רוטשילד 32
מתי: 13.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 40 ₪
 
על סמים, הברחות ומה שביניהם
רשתות הברחות סמים הם כבר ממזמן לא המצאה הוליוודית אלא אתגר אמיתי שהרשויות מנסות להתמודד. עם השנים, מבריחי הסמים הצליחו לסגל לעצמם דרכים נסתרות ומיוחדות שהפכו את העבודה של הרשויות להרבה יותר מסוכנת, מאתגרת ומורכבת. בהרצאה הקרובה, עו"ד ענת גרנית תספר לכם את כל הסודות מאחורי הקלעים של עולם הסמים ותשאיר אתכם מרותקים לכיסא…
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בשלמה אבן גבירול
מתי: 13.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪
 
אירי ריקין: על משמעות החיים בעולם נטול אלוהים
אירי ריקין יתארח ב-Funzing Talks להרצאה יוצאת דופן על אלבר קאמי, הפילוסוף והסופר המרתק ביותר של המאה ה-20 שהספיק ללמדנו שהשאלות הפילוסופיות היחידות בחיים הן:
האם יש משמעות לחיים? איך קשור אלוהים לכך? למה ככל שמחפשים פחות מוצאים יותר? וכיצד אפשר להיות סיזיפוס מאושר, בעולם נטול משמעות ותכלית?
בהרצאה זו תבינו מה המשמעות לחיים בעולם מודרני של אבסורד, שבו אין ערכים מוחלטים, תשמעו איך רצונו האינסופי של האדם להבין את פשר העולם ומשמעות קיומו עומד בסתירה למהות והיגיון היקום ותוכלו לשאלות מה שרק תרצו את אירי ריקין.
למי: מבוגרים
איפה:  ההרצאה תתקיים ב "Escape-City" בבית אל על, בן יהודה 32
מתי: 13.06 | תל אביב-יפו | 20:30-22:00
מחיר: 60 ₪
 
חמישי – 14.06.2018
מישראל ועד הקריביים: לחצות את האוקיינוס עם סירת מפרש
עמית ברקאי וארטור פילקביץ' החליטו באמצע שנות העשרים שלהם, רגע לפני ש"החיים מתחילים", לצאת למסע שנמצא מחוץ לגבולות הסלולים – מסע שייט חוצה אוקיינוס מישראל לקריביים. הרצון העז לגלות מקומות חדשים דרך הים הוא זה שמשך אותם לצאת למסע זה.
בהרצאה מרתקת ומיוחדת זו של Funzing Talks יחשפו בפניכם עמית וארטום את הריגושים, הפחדים, ההתמודדויות והרגעים היפים. בנוסף, הם ישתפו בסיפורים על מקומות מיוחדים ורחוקים ברחבי העולם, על חוויות יוצאות דופן שעברו ועל שגרת החיים בים.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר ה"Zoo-Zoo", רחוב רוטשילד 32
מתי: 14.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 40 ₪
 
שיחה על זוגיות – פילוסופיה נותנת בראש לפסיכולוגיה
אחרי ההצלחה של ההרצאות הקודמות, ד"ר קותי שוהם יגיע אלינו ל Funzing Talks עם הרצאה מרתקת על הפילוסופיה של הזוגיות. בהרצאה זו יתארח ד"ר עידן מיליצ'ר, סקסולוג ומטפל זוגי לשיחה על זוגיות. 
בהרצאה נבחן את מושג הזוגיות במספר אופציות וכיוונים שונים, נדון במודלים השונים של ה"אני" הפרטי והאינדיווידואלי וה"אנחנו" השלם והמאוחד ואולי נתקרב עוד צעד לקראת הבנה של הדבר הגדול הזה שנקרא אהבה וזוגיות.
למי: מבוגרים
איפה: בר ה"פרנדס אנדרגראונד", אבן גבירול 30
מתי: 14.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪
 
יהודית כץ: איך להפסיק לדחות למחר?
כשאנחנו דוחים הכל לרגע האחרון, אנחנו מורידים את רמות הביצועים שלנו, אנחנו פוגעים ברווחה הנפשית שלנו, ואנחנו גם מפסידים את הזמן שלנו, המשאב הכי יקר שיש לנו. מעבר לזה, אנחנו מתמלאים בתחושת אשמה ותחושה שאנחנו לא באמת מסוגלים להיות האדם שרצינו להיות.
יהודית כץ, מומחית לפסיכולוגיה חיובית תתארח ב-Funzing Talks להרצאה המשלבת בין פסיכולוגיה חיובית, חקר המוח, שינוי הרגלים ומחקרים רבים כדי להסביר למה אנחנו דוחים את הדברים.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר ה"בוטלג", רחוב קינג ג'ורג' 48
מתי: 14.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪
 
שבת – 16.06.2018
בין סבל לאושר: מבודהה ועד פרויד – הסבל ונפש האדם
מדוע קיים סבל בעולם והאם יש לו משמעות בחיי הנפש שלנו? האם לסבל יש תפקיד בחיינו? האם ניתן להתגבר עליו? והאם תופעת הסבל הכרחית בדרך אל האושר?
דני ליבר, עיתונאי ומאסטרנט לפילוסופיה והיסטוריה של המדעים והרעיונות, יענה על שאלות אלו ועוד בהרצאה של Funzing Talks, דרך שלוש גישות שונות – הפסיכולוגית, הדתית והבודהיסטית. בהרצאה זו יחשוף בפניכם דני איך הבנת הסבל והרחבת אופן ההסתכלות בו יכולה לקרב לאושר.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "ליאו בלומס" ראול וולנברג 24
מתי: 16.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 40 ₪
 
ראשון – 17.06.2018
אורן עדיקא: על כלבים ואנשים – לדבר בשפה שלהם
האם אנחנו יכולים לדבר עם הכלב שלנו בשפת הכלבים? קשר עין זה טוב או רע?איך נשדר לכלב חששן שאנו לא מאיימים? איך נוכל לזהות מתי הכלב מסוגל להקשיב לנו?
אורן עדיקא, מומחה להתנהגות כלבים, יתארח ב-Funzing Talks להרצאה חדשה ומרתקת על תקשורת בין אנשים לכלבים. אתם מוזמנים לחוויה בלתי נשכחת בה יציג בפניכם אורן לראשונה, התנהגות כלבים שצולמה במסגרת פרוייקט מקצועי וראשון מסוגו.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב"בר גיורא הופעות חיות" אבן גבירול 30
מתי: 17.06 | תל אביב-יפו | 19:00-20:30
מחיר: 50 ₪
 
ד"ר מוטי קידר: איך תיראה אירופה בעוד עשרים שנה
המרכיב האנושי של מערב אירופה ומרכזה משתנה במהירותהאוכלוסייה המוסלמית גדלה במהירות בשל הגירה גדולה ושיעורי ילודה גבוהים, ואילו האוכלוסייה הוותיקה הולכת ומתמעטת בשל ילודה נמוכה והגירה שלילית.
מוטי קידר יתארח ב Funzing Talks ויספר, האם אירופה ה"אירופית" נדונה לכליה?
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב"בר גיורא הופעות חיות" אבן גבירול 30
מתי: 17.06 | תל אביב-יפו | 21:30-23:00
מחיר: 50 ₪
 
שני – 18.06.2018
אלון בן דוד: התבססות ציר הרשע בחצר האחורית בישראל
מה קורה בסוריה? האם אירן ורוסיה באמת מתבססות שם? איך חיים עם השכן הרוסי החדש?והאם יש חשש לעתידה של ישראל?
אלון בן דוד, הפרשן הצבאי של ערוץ 10, יתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת ופוקחת עיניים עם אינספור סיפורים ותובנות שלא תשמעו בתקשורת, בה יביא זווית ראייה קצת אחרת על עתידה של ישראל ויספר לכם מה באמת קורה בסוריה.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בחלל האירועים "Mood" (לשעבר "המרקיד") אבן גבירול 30
מתי: 18.06 | תל אביב-יפו | 21:00-22:30
מחיר: 65 ₪
 
שלישי – 19.06.2018
פרופ' אבשלום אליצור: העולם המשוגע של הקוונטים
כל אחד יודע עובדה אחת קטנה על תורת הקוואנטים, ואצל רובנו העובדה הזו היא שתורת הקוונטים מורכבת ומסובכת. בדיוק לשם כך פרופ' אבשלום אליצור מגיע ל Funzing Talks לעשות סדר בבלאגן ולהסביר לנו אחת ולתמיד בצורה ברורה, מה עומד מאחורי תורת הקוואנטים?
ההרצאה מציגה גילויים אלה בצורה פשוטה ובהמחשות ויזואליות ברורות על גבי מצגת שיעשו לכם טיפה סדר בכל נושא תורת הקוונטים.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "ליאו בלומס" ראול ולנברג 24
מתי: 19.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 40 ₪
 
סטוריטלינג טוב מהחיים: המופע של 40+
40+ (פורטי פלאס), ההרכב החדש והמפתיע, יתארחו ב-Funzing Talks למופע בילוי ובו שירת משוררים מתערבבת בדיבורי-רחוב, בהרצאות מסיפורי-החיים של כולנו ובשירים מקוריים.
זוהי הופעה חיה של שירה מדוקלמת (ספוקן פואטרי), עם שיחות מהוואצאפ וסיפורים מעוררי מחשבה המוגשים כשירים שלוקחים אתכם למסע הפרטי שלכם.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "פולי", רוטשילד 60
מתי: 19.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪
 
סוד הקסם של נתניהו – מה אומר רוה"מ ללא מילים?
מה אומרת שפת הגוף של נתניהו? האם כל פרט ופרט מחושב על ידי אמן הנאומים הישראלי?למה כל כך חשוב להבין הבעות פנים ותפאורה בה משתמש ראש הממשלה בנאומיו? ואילו מסרים בהופעותיו הדרמטיות בטלוויזיה הוא מעביר שאולי פספסתם?
יוסי לוי, לשעבר יועץ תקשורת לרוה"מ בנימין נתניהו ועיתונאי במשך למעלה מ- 20 שנה, יתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת שחושפת את שפת הגוף והמסרים אותם מעביר נתניהו בהופעותיו הטלוויזיוניות מול כל העולם.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב "Escape-City" בבית אל על, בן יהודה 32
מתי: 19.06 | תל אביב-יפו | 20:30-22:00
מחיר: 50 ₪
 
רביעי – 20.06.2018
מדעי ההצלחה בקריירה – לפרוץ את הגבולות של עצמך
בעולם בו החיים משתנים באופן כה מהר, כל אחד מאיתנו צריך ללמוד את הכלים הנכונים כדי לאפשר לתהליכים לנוע ולהביא להצלחה בקריירה, בעסקים ובחיים. בהרצאה הקרובה אתם מוזמנים לצאת למסע מעמיק ומעשיר שיאפשר לכם להגשים את עצמכם.
בהרצאה תלמדו מהי תודעת הצלחה שאינה תלויה בנסיבות חיצוניות ואיך מייצרים אותה, תקבלו כלים לתקשורת ביניאישת כובשת שממגנטת אנשים ועל דרכים ליצירת השפעה, שכנוע ורתימה מתוך הרמוניה.
למי: מבוגרים
איפה: שלמה אבן גבירול
מתי: 20.06 | תל אביב-יפו | 18:45-20:45
מחיר: 49 ₪
 
צפון קוריאה: מסע מצולם אל תוך המדינה המרתקת בעולם
מה באמת קורה בצפון קוריאה? מדוע קיים איסור על כניסת עיתונאים וצלמים למדינה? וכיצד נראים חייהם של תושבי המדינה הדיקטטורית הסגורה למערב?
צלם העיתונות, משה שי, שהסתכן ויצא למסע בצפון קוריאה למרות כל האיסורים, חזר משם לאחרונה עם תיעוד נדיר ממצלמתו. משה יתארח ב-Funzing Talks ויחשוף בפניכם את החיים בצפון קוריאה, על רקע צילומים אקטואליים ונדירים.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב "Escape-City" בבית אל על, בן יהודה 32
מתי: 20.06 | תל אביב-יפו | 20:30-22:00
מחיר: 50 ₪
 
חמישי – 21.06.2018
פורצות קדימה: איך לנצח במשחק הארגוני?
עינת גן אל ואילנה שטיין חקרו את המשחק הארגוני, החסמים, האתגרים והטעויות אשר אופייניות יותר לנשים בעבודה. הן יגיעו ל-Funzing Talks להרצאה חשובה בה תקבלו נקודת מבט שונה וחדשה על מקום העבודה שלכן וגם תצליחו אולי להבין את כללי המשחק שלא תמיד ברורים בעולם העבודה.
בהרצאה זו תקבלו כלים שתוכלו ליישם כבר מחר בבוקר ותהפכו לשחקניות מצליחות שמתקדמות גבוה יותר ומהר יותר בקריירה שלכן. זו לא עוד הרצאה של העצמה נשית, זו הרצאה עבור נשים מוכשרות ועצמתיות שרוצות לדעת איך לפרוץ קדימה.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "מרדל", הברזל 34
מתי: 21.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪
 
שישי – 22.06.2018
ד"ר חיים שפירא: על הפסיכולוגיה של קבלת החלטות
ד"ר חיים שפירא יתארח ב-Funzing Talks להרצאה מיוחדת, מרתקת וחשובה – "אני חושב לכן אני טועה" – הפסיכולוגיה שמאחורי קבלת החלטות.
ד"ר חיים שפירא יציג בפנינו מבט משעשע על מוזרויותיו של המוח האנושי ועל טעויות אופייניות של כל מקבלי ההחלטות במגוון רחב של תחומים. ההרצאה תתבסס על מחקרים מדעיים עדכניים רבים שחלקם אף זכו בפרסי נובל.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בקולנוע לב, בתוך קניון הדיזנגוף סנטר, קומה 3
מתי: 22.06 | תל אביב-יפו | 14:00-15:30
מחיר: 80 ₪
 
שבת – 23.06.2018
עמוס אבישר: על הקשר שבין מוח, רגשות ומיינדפולנס
בשנים האחרונות מחקרים פורצי דרך מתחילים לשפוך אור על הקשר בין העולם הרגשי המורכב לבין הפעילות המוחית המורכבת לא פחות. הקשר המרתק הזה מאפשר לנו, לא רק להבין את עצמינו טוב יותר, אלא גם לאמן את המוח שלנו ולהשפיע על השלומות well) being בעברית) הנפשית באמצעות תרגולים כמו מיינדפולנס. כולכם מוזמנים להרצאה בה תוכלו להבין טוב יותר את העולם הרגשי שלכם וגם להכיר שיטות להשפיע עליו לטובה.
למי: מבוגרים
איפה: בר ה"פרנדס אנדרגראונד", אבן גבירול 30, לונדון מיניסטור
מתי: 23.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪
 
החוקרים מספרים: סודות האינטליגנציה – בע"ח ובני אדם
המוח הוא האיבר המורכב ביותר שהתפתח אי פעם, וכמו אברי גוף אחרים גם עליו פועלים כוחות האבולוציה המשנים את מבנהו ותפקודיו בהתאם לאתגרים הניצבים בפניו. שינויים מוחיים אלו מעלים מספר שאלות מעניינות עליהן תשמעו בשתי הרצאות מבית Funzing Talks מעניינות ומחכימות בערב אחד על אינטליגנציה בבני-אדם ובעלי חיים אחרים.
הרצאה ראשונה – ענת לן, חוקרת מוח שתדבר על אינטליגנציה בבני-אדם. הרצאה שנייה – שי ברקן, המחלקה לזואולוגיה של אונ' ת"א אשר ידבר על אינטליגנציה בבעלי חיים אחרים.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "ליאו בלומס" ראול וולנברג 24
מתי: 23.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 60 ₪
 
ראשון – 24.06.2018
כשהמוח מאוהב – על רגשות אנושיים והיכולת להתאהב
למה חלק מאיתנו מתאהבים (ונשארים מאוהבים) יותר בקלות מאחרים? למה בתחילת הקשר אנחנו מרגישים ריגוש גדול יותר מאשר בהמשך הקשר? האם יש מה לעשות בקשר לזה?והאם יש ממש בסברה הרווחת שלהיות מאוהב זה כמו להיות מכור לסמים?
ענת לן, חוקרת מוח, תספר לכם על הרגשות האנושיים שיש בכל אחת ואחד מכם בהרצאה מרתקת זו של Funzing Talks. 
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב"בר גיורא הופעות חיות" אבן גבירול 30
מתי: 24.06 | תל אביב-יפו | 19:00-20:30
מחיר: 45 ₪
 
איך להניע אנשים? הצצה לנבכי הנפש­ ­ש­ל עולם הריגול
איש השב"כ לשעבר אילן ­­­­­­­לוטן, סיים לאחר­ו­­­נ­ה קר­יירה ארוכ­­ה ­בש­יר­­ות הבי­טחון­ הכ­­לל­י, ויתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת על אמנות הנעת האנשים. ההרצאה עוסקת בא­ופ­ן הנעת אנשים, איתור גורמי הנעת אנשים ותקשורת בינ-אישית אפקטיבית בכלל תחומי החיים.
באמצעות ­הצצה והדגמה מעול­ם התוכן המ­ר­­תק ­ש­ל סיכול טרור וגיו­ס והפ­עלת­­ ס­וכנ­ים­. ההרצאה משלבת­ סיפ­ו­­ר­י­ם­, חוויות איש­­­יו­ת ­כפ­י ש­נצברו לא­­ורך­­ ש­נים­ ארוכ­ות­ ­של ע­יסו­ק בת­חום.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "ליאו בלומס" ראול וולנברג 24
מתי: 24.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪
שני – 25.06.2018
שיטת המיינדפולנס שכבשה את העולם
איך מפחית תרגול המיינדפולנס לחצים? האם באמצעותו אנו יכולים להעלות את רמת האושר שלנו?וכיצד המיינדפולנס תורם לשיפור הריכוז וביצועי היום יום?
נעמה קטן, חוקרת תחום המיינדפולנס באוניברסיטת חיפה, תתארח אצלנו ב Funzing על הבר להרצאה חוויתית בה נלמד וגם נחווה מהו מיינדפולנס, מה מקורותיו וכיצד התפתח להיות השיטה המובילה בעולם להפחתת לחצים ולהגברת האושר ואיכות החיים.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב"קן הקוקייה" רחוב נעם 3
מתי: 25.06 | תל אביב-יפו | 19:30-21:00
מחיר: 50 ₪
 
מהתאהבות לאהבה: מניעים, טעויות ופחדים בדרך אל הזוגיות
התאהבות רומנטית משמשת כמצפן העיקרי לבחירת בן-זוג. לפעמים, דווקא היא מובילה אותנו לזרועותיהם של אנשים שפחות מתאימים לנו. בהמשך הדרך, אנו יכולים להיתקל גם בחסמים פסיכולוגיים ותרבותיים, ובפחדים רבים סביב יצירת אינטימיות ואהבה.
רועי צור יתארח בFunzing Talks ויכניס קצת היגיון בשיגעון שנקרא אהבה. בהרצאה תכירו את החלקים הלא מודעים בנפש, שמובילים אותנו לזרועותיהם של אנשים שלא עושים לנו בהכרח טוב ונדבר על הקשר המורכב בין אהבה, התמסרות ותלות
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים במסעדת "יאסו" ברחוב הירקון 105
מתי: 25.06 | תל אביב-יפו | 19:30-21:00
מחיר: 45 ₪
 
אומנות הקשב-כך תשפיעו על אנשים ותשיגו את מבוקשכם
דמיינו עולם בו אתם שולטים בתת מודע של האנשים מסביבכם ויכולים להשפיע על תשומת הלב שלהם, לגרום להם לזכור אתכם ואולי אפילו לגרום להם לאהוב אתכם
הייתם רוצים לדעת איך לעשות זאת?
יעל מן שחר, מרצה וחוקרת בתחום השפעות הטכנולוגיה על האדם, תתארח אצלנו ב FunzingTalks להרצאה מרתקת המסבירה איך ניתן להשפיע על אחרים ולהרשים אותם ללא כל מאמץ מיוחד. 
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "פרנדס אנדרגראונד" אבן גבירול 30
מתי: 25.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪
 
בינה מלאכותית, נפלאות המחשבה ויכולות המוח
איך מכוניות נוהגות מעצמן? איך רובוטים לומדים בעצמם בלי שנלמד אותם? איך מחשב יכול לבחור במילים ולדבר? ואיך כל זה קשור ומבוסס על המוח האנושי?
בהרצאה מרתקת זו של Funzing Talks, יחשוף בפניכם אלון טלמור את הקשר שבין טכנולוגיה, חדשנות, בינה מלאכותית וחקר המוח.
למי: מבוגרים
איפה: "Escape-City" בבית אל על, בן יהודה 32 תל אביב
מתי: 25.06 | תל אביב-יפו | 20:30-22:00
מחיר: 50 ₪
 
שלישי – 26.06.2018
גיא רולניק (The Marker): על עתידה של הדמוקרטיה
על רקע כל מה שקורה, גיא רולניק, העורך המייסד של The Marker, יתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת ומיוחדת על ריכוזיות, פייק ניוז, פייסבוק והעתיד של הדמוקרטיה בישראל ובעולם.
ענקיות האינטרנט הגלובליות מציגות אתגרים חסרי תקדים לדמוקרטיות הליברליות בעולם. גיא רולניק שניהל מאבק של עשור בריכוזיות בישראל משרטט את קווי הדימיון והשוני בין האתגרים הישראלים לגלובלים ומציג את ההזדמנויות והאיומים של העולם הדיגיטלי.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים במתחם We Work HaZerem ברחוב הפלך 7
מתי: 26.06 | תל אביב-יפו | 19:30-21:00
מחיר: 60 ₪
 
Jack Cambria: מפקד צוות המו"מ של ה-NYPD בהרצאה מיוחדת
אנו שמחים על ביקורו החמישי בארץ של ג'ק קמברייה, מפקד צוות המשא ומתן של משטרת ניו יורק (NYPD), שיתארח ב-Funzing Talks להרצאה מרתקת וחד פעמית על גישות ומתודות מעולם המו"מ מתוך ניסיונו הרב בפעולות המשטרתיות מול טרוריסטים וחוטפים.
אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהזדמנות נדירה זו ולהיחשף באופן בלתי אמצעי לאישיותו וראייתו של ג'ק כמנהל מצבים וצוותים ברמת עצימות ודחיפות גבוהה בעלי השלכות הרות גורל, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.ההרצאה תועבר בשפה האנגלית.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בקולנוע לב, בתוך קניון הדיזנגוף סנטר, קומה 3
מתי: 26.06 | תל אביב-יפו | 19:45-21:45
מחיר: 75 ₪
 
בין אפלטון לבודהה – אבות הפילוסופיה המערבית והמזרחית
באופן שקשה להסבירו, הפריחה הפילוסופית והמחשבתית, החלה בו-זמנית, לפני כ-2,500 שנה, במקומות שונים בעולם – גם בהודו, גם בסין וגם ביוון העתיקה. אפלטון ואריסטו, ולמולם הבודהה וקונפוציוס חיו באותה תקופה והביאו לצמיחתן של פילוסופיות, שתעצב כל אחת מהתרבויות הללו, באופן שונה, מרעותה.
דני ליבר, עיתונאי ומאסטרנט לפילוסופיה והיסטוריה של המדעים והרעיונות, יתארח ב-Funzing Talks להרצאה שתעמוד על ההבדלים בין שורשי ההגות ההודית (בודהיזם והינדואיזם), לבין שורשי ההגות המערבית שהחלה ביוון.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר "ליאו בלומס" ראול וולנברג 24
מתי: 26.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 40 ₪
 
רביעי – 27.06.2018
זיכרונות שווא: האם הזיכרונות שלנו אמיתיים?
אורי ליבר, דוקטורנט לפילוסופיה של המדע, יספר לכם בהרצאה זו של Funzing Talks על איך עובד הזיכרון שלכם – מה הוא זיכרון סלקטיבי? איך המוח גורם להדחקה של זיכרונות? מה זה זיכרון פוסט טראומטי? והאם יש דבר כזה זיכרונות מושתלים ותעתועי זיכרון? כל אלה ועוד בהרצאה מפתיעה המתבססת על תאוריות ומחקרים חדשניים מתחום הפסיכולוגיה והפילוסופיה.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר ה"Zoo-Zoo", רחוב רוטשילד 32
מתי: 27.06 | תל אביב-יפו | 20:00-21:30
מחיר: 40 ₪
 
גיא שמר: הנוקמים – היהודים שסגרו חשבון עם הנאצים
'כצאן לטבח' – הוא הנרטיב הכנוע והמוכר לכולנו לגבי שואת העם היהודי. רבים לא יודעים כי כבר עם תום מלחמת העולם השנייה, תוכננו ובוצעו מעשי נקם בנאצים ואף בעם הגרמני כולו.
גיא שמר, לשעבר המדריך הראשי ביד ושם, יגיע ל-Funzing Talks ויספר לכם על הנוקמים היהודים, פעולותיהם, והדילמות המוסריות שלהם: האם ראוי להוציא להורג ללא משפט? האם יעדי החיסול הם אכן נאצים או חפים מפשע? ודילמות רבות נוספות, עמן אנו מתמודדים עד היום.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב "Escape-City" בבית אל על, בן יהודה 32
מתי: 27.06 | תל אביב-יפו | 20:30-22:00
מחיר: 40 ₪
 
שבת – 30.06.2018
שימוש בלינקדאין כמחולל הזדמנויות עסקיות ותעסוקתיות
לינקדאין היא הרשת החברתית העסקית בה הכל קורה. כמעט כולנו מכירים אותה ואף לרובנו יש פרופיל אבל כמה מאתנו באמת יודעים כיצד לנצל את הרשת החברתית הזאת?
תמיר הוברמן, מנהל מידע ראשי CIO ודירקטור במספר חברות, יגיע אלינו לFunzing Talks להרצאה חשובה על איך משתמשים בלינקדאין בצורה נכונה ואפקטיבית כמחולל הזדמנויות עסקיות ותעסוקתיות.
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים ב "Escape-City" בבית אל על, בן יהודה 32
מתי: 30.06 | תל אביב-יפו | 20:30-22:00
מחיר: 50 ₪
 
FOMO הפחד מהחמצה: הרצאת חובה לדור ה-Y
הפסיכולוג רועי סמנה יתארח אצלנו ב Funzing Talks עם ההרצאה ששיגעה מדינה שלמה!
מילת הבאזז בתקופה האחרונה היא FOMO, קיצור ל-Fear Of Missing Out או בעברית: הפחד להחמיץ. מדובר בתופעה, חדשה לכאורה אבל בעצם עתיקת יומין, של חשש אובססיבי לפספס חוויות, אירועים והזדמנויות. בהרצאה נתבונן מזווית פסיכולוגית ופסיכואנליטית על המקורות לפחד מהחמצה ונדבר על השפעות הטכנולוגיה, הרשתות החברתיות ועולם הפרסום על פחד זה
למי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים במועדון ה"גנקי", רחוב קרליבך 23
מתי: 30.06 | תל אביב-יפו | 21:30-23:00
מחיר: 50 ₪
 
  
וזה לא הכל! גלו עוד עשרות הרצאות על הבר שלא תרצו לפספס!
*** שימו לב, המידע המוצג באתר Funzing הינו העדכני ביותר ***.
רוצים לקבל עדכונים על הרצאות מעניינות? הצטרפו לניוזלטר שלנו

Facebook Comments