הרצאות על הבר חיפה: ההרצאות הכי מעניינות בעיר! אוגוסט 2018

מתאים לכם בילוי עם ערך מוסף? אנחנו מזמינים אתכם להרצאות על הבר בחיפה כדי ללמוד משהו חדש ולהגיע לתובנות מרעננות.
אז מה עושים בחיפה? כל התשובות פה!

חודש אוגוסט לוהט עם  Funzing Talks על הבר בחיפה. מגוון רחב של הרצאות מרתקות ומבוקשות של מיטב המרצים בארץ ביניהם ד"ר חיים שפירא, ד"ר קרן בן יצחק, גאיה קורן ועוד. מהרו לשריין מקומות – כי את הרצאות חודש אוגוסט לא כדאי לכם לפספס!
    
< שימו לב, פוסט זה מתעדכן וייתכנו שינויים או עדכונים >

וזה לא הכל! גלו מה חדש: 

 

 

הרצאות על הבר בחיפה – אוגוסט 2018:

שני – 13.08.2018
יעל מן שחר: אומנות הקשב-כך תשפיעו על אנשים ותשיגו את מבוקשכם
יעל מן שחר, מרצה וחוקרת בתחום השפעות הטכנולוגיה על האדם, תתארח אצלנו ב FunzingTalks להרצאה מרתקת המסבירה איך ניתן להשפיע על אחרים ולהרשים אותם ללא כל מאמץ מיוחד. 

אומנות הקשב דומה מאד לאומנות החושים – לא מדובר במניפולציה לא חוקית או כישוף. הקשב שלנו מושפע מקיבעונות מוחית ויכולת קשב מוגבלת, כיום כאשר רמת הקשב רק הולכת ויורדת באופן משמעותי בעקבות השימוש המסיבי בטכנולוגיה – מצד אחד ההשפעה שלנו על אנשים רק הולכת ויורדת ומצד שני, יותר קל ללמד כל אדם באשר הוא איך לבצע את אומנות הקשב ולהצליח באמצעות כמה צעדים פשוטים להשיג מה שהוא רוצה מכל אחד – לגייס משקיעים, להשפיע על העובדים, להתקבל לעבודה נחשקת ואפילו להשיג את גבר\ת חלומותינו!

מי: מבוגרים
איפה: הרצאה תתקיים בבר ה"סליק" שדרות הנשיא 124, חיפה.
מתי: 13.08 | חיפה | 20:30-22:00
מחיר: 50 ₪ 
 
שלישי – 14.08.2018
פרופ' אבשלום אליצור: תורת היחסות – הסיפור הפשוט
על המהפכה שחולל איינשטיין בהבנת החלל והזמן והשלכותיה, 
התהפוכות האישיות בחייו ובחיי אלה שפיתחו אתו את התורה החדשה, 
והסיפורים האישיים המרתקים – 
כל אלה מובאים לצד הסבר בהיר של יסודות תורת היחסות הפרטית והכללית. 
דגש מושם על ההבנה האינטואיטיבית, ללא מתמטיקה, ועל השלכותיה של התיאוריה על הטכנולוגיה. 
פרופ' אבשלום אליצור הוא פיזיקאי המתמחה בתורת הקוונטים, ביחסות ובתרמודינמיקה, וכן בתרמודינמיקה של מערכות חיות. לצד תחום התמחותו העיקרי פרסם גם מאמרים מדעיים רבים במדעי החיים וההתנהגות. שימש מרצה בכיר, יועץ וחוקר בדרגות פרופסור-אורח ופרופסור-חבר, במוסדות רבים בארץ ובעולם. כיום נמנה על מקימי מכון אִייָר.

מי: מבוגרים
איפה:  ההרצאה תתקיים בבר ה"פיל או סוף", חלוצי התעשייה 114, חיפה. 
מתי: 14.08 | חיפה | 20:00-21:30
מחיר: 45 ₪ 
 
שלישי – 14.08.2018
גאיה קורן: "אני מלכה"
גאיה קורן מגיעה לבמת Funzing Talks עם "אני מלכה"- הרצאה אמיצה ומשעשעת על החיים (שנראים נוצצים בפייסבוק), צמיחה ממשברים (ולא חסרים כאלה), ועל איך אנחנו תמיד יכולים להמציא את עצמנו מחדש.
בעוד שרובנו נוטים להגיד ש"יום אחד" ו"כשיהיה לי זמן" יהיה טוב יותר, בשעה שאנו מקטרים ללא הרף על הזוגיות, הכסף, או המשקל- גאיה קורן מכתיבה טון אחר, מנצח, וקוראת לכם לקום ולעשות את השינוי, עכשיו. בערב יוצא דופן זה, גאיה תחלוק סיפור חיים שנראה מבחוץ זוהר ובלונדיני, בעוד שמבפנים הוא צבוע במאה גוונים של אפור. זהו סיפור על אובדן התמימות, ניצחון האופטימיות, והוא עטוף בהתרגשות, צחוק ואהבה- שילוו אתכם גם לאחר ההרצאה.

מי: מבוגרים
איפה:  ההרצאה תתקיים בבר ה"סליק" שדרות הנשיא 124, חיפה.
מתי: 14.08 | חיפה | 20:30-22:00
מחיר: 50 ₪ 
 
רביעי – 15.08.2018
ד"ר חיים שפירא: תורת המשחקים בעסקים וביום יום
ההרצאה תעסוק בסודות החשיבה האסטרטגית ומימושה בעסקים ובחיי היום-יום. בטון הומוריסטי ולצד נגיעות אקטואליות, ד״ר שפירא מזמין אתכם להיסחף עם רעיונותיהם של גדולי המוחות בתחום המתמטיקה ותיאוריות המשחקים, ולאתגר עצמכם עם כלים מעשיים לקבלת החלטות אינטראקטיבית.
ד״ר חיים שפירא הינו מרצה וחוקר ישראלי, רב-תחומי, בעל שם עולמי בעולם המתמטיקה והמדעים. ד״ר שפירא מומחה לחשיבה אסטרטגית, כלכלה מתמטית, ולתורת המשחקים, אותם חושף בטון פילוסופי ייחודי בשורת רבי מכר, בהם ׳שיחות על תורת המשחקים׳, ׳אני חושב משמע אני טועה׳, ו׳הדברים החשובים באמת׳.. שפירא, מהמרצים המבוקשים בישראל כיום, הינו מרצה בכיר בבית-הספר לכלכלה שבמכללה למנהל, אשר כובש בהרצאותיו חברות גדולות ומוסדות אקדמאיים מהמובילים והיוקרתיים בעולם.

מי: מבוגרים
איפה:  ההרצאה תתקיים בקולנוע יס פלאנט (אולם 2), קניון הסינמול, ההסתדרות 55, חיפה. 
מתי: 15.08 | חיפה | 20:30-22:00
מחיר: 80 ₪ 
 
שבת – 18.08.2018
אלון טלמור: בינה מלאכותית, נפלאות המחשבה ויכולות המוח.
בהרצאה מרתקת זו של Funzing Talks, יחשוף בפניכם אלון טלמור את הקשר שבין טכנולוגיה, חדשנות, בינה מלאכותית וחקר המוח.
תשמעו על אזורים שונים במוח כגון הראיה, השמיעה וההבנה, עובדות מפתיעות על ההתנהגות שלנו ויכולותינו: הזזת עכבר מחשב באמצעות המחשבה בלבד, על יכולתנו לשנות ולעצב זיכרונות, מדוע אפשר לקרוא טקסט כאשר רק 20% מהאותיות הנכונות ועוד.. 
אלון טלמור יוצא יחידה 8200, עם מעל 15 שנה ניסיון בתחום מיצוי המידע ובינה מלאכותית. שימש יועץ לחברות שונות ושותף למעל 10 פטנטים וכיום עוסק בחקר המוח.

מי: מבוגרים
איפה:  ההרצאה תתקיים בבר ה"סליק" שדרות הנשיא 124, חיפה.
מתי: 18.08 | חיפה | 20:00-21:30
מחיר: 50 ₪ 
 
שבת – 23.08.2018
יזהר דוד: סיפורו המטלטל של איש שב"כ
זהר דוד, מחבר רב המכר "פצצה מתקתקת", יביא אל במת Funzing Talks הרצאה יוצאת דופן בעוצמתה, אשר חושפת סיפור אמיתי, מרגש ומטלטל אודות עשייתם של אנשי השב"כ.
סיפורו של דוד מאגד בייחודיות את הצד המבצעי, לצד זה האנושי הכרוכים בעבודתם של אנשי השב"כ. הוא ישתף (בכפוף לאישור השב"כ) את סיפורם המרתק של סיכולים ממוקדים אותם ניהל, בהתייחסות נוגעת למורכבותם המבצעית והאישית, לצד הסכנות והאתגרים אשר חווה במהלכם. בערב אינטימי זה, יספר דוד על האתגר שבסיכול טרור מתאבדים, על חוליית המחבלים אשר יצאה במטרה לרצוח אותו ואת משפחתו, ועל הבדידות ששזורה בתפקיד. בואו לפגוש מקרוב את הדילמות והקונפליקטים המבצעיים, המוסריים והערכיים הכרוכים בעבודתם ובחייהם של אנשי השב"כ.

מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר ה"פיל או סוף", חלוצי התעשייה 114, חיפה. 
מתי: 23.08 | חיפה | 20:00-21:30
מחיר: 40 ₪ 
 
ראשון – 26.08.2018
ליהיא לפיד: להיות אישה בעידן הזה, כמו שמתאים לך
בערב הזה לא נדבר על הצלחה, ולא על איך להשיג עוד.
בערב הזה נעצור רגע, ונחשוב איך אנחנו יכולות להיות קצת יותר טובות אל עצמנו
ליהיא לפיד, עיתונאית וסופרת, מגיעה ל Funzing Talks לדבר על זה אחרת. לדבר על מה זה להיות אישה, מה זה להיות אמא, ואיך בין ההשקעה בעבודה להשקעה במשפחה, והרצון להצטיין בכולם, נשים קצת שכחו את עצמן.

מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר ה"סליק" שדרות הנשיא 124, חיפה. 
מתי: 26.08 | חיפה | 20:30-21:50
מחיר: 60 ₪ 
 
שני – 27.08.2018
מיכאל צור: משא ומתן בחיי היום יום – לא מה שחשבתם
משא ומתן הנו חלק בלתי נפרד מחיינו, אנו מנהלים מו"מ כל יום ולפעמים גם כל היום. הדעה הרווחת היא שמשא ומתן מדבר על דברים מוחשיים, אך בעצם המשאב היקר והמשמעותי ביותר הינו הרגש. המציאות המאתגרת בה אנו חיים מציבה אתגרי משא ומתן אל מול ועם אנשיםמצבים וגופים שונים שנכונותם לשתף פעולה מוגבלת, עד לא קיימת.

מיכאל צור, מומחה בין לאומי לניהול משא ומתן, יתארח ב-Funzing להרצאה מרתקת ומיוחדת, המתמקדת בכלים העדכניים ביותר שפותחו בשנים האחרונות בניהול משא ומתן, במיוחד עבור מקרים אלו של ניהול והתנהלות במציאות המאתגרת שמאפיינת את סביבתנו. המתודות שיינתנו במהלך ההרצאה נועדו להעצים את המאזינים/ות ומאפשרות למזער כשלים הנובעים מפערים בהבנות, כמו גם לאפשר התמודדות מוצלחת עם גורמים משפיעים. ההרצאה הנה אינטראקטיבית ומשלבת הפעלות וסימולציות המותאמות למציאות כיום.

מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר ה"סליק" שדרות הנשיא 124, חיפה.
מתי: 27.08 | חיפה | 20:30-22:00
מחיר: 50 ₪ 
 
שלישי – 28.08.2018
י' קורן: איך לשכנע כל אחד?
י' קורן, פרסומאי ומומחה להשפעה ושכנוע, יביא אל במת Funzing Talks את הסודות הטמונים ביכולת לשכנע כל אחד, בכל דבר.
איך מצליחים פוליטיקאים, אנשי מכירות, אשפי תעמולה, אמני אשליות, קופירייטרים, מהפנטים ופרסומאים לשנות את דעתנו? מה הכלים בהם הם משתמשים? באירוע סוחף זה, יסביר קורן את אותם הגורמים המניעים אותנו להשתכנע ויחשוף את הכלים בעזרתם ניתן לשנות דעה, לייצר אמונה, ולהשפיע על המחשבה וההתנהגות, בעצמנו ובאחרים.
ההרצאה מלמדת מגוון כלים בתורת השכנוע, מדיסציפלינות שונות: שפת גוף, שיווק, פסיכולוגיה התנהגותית, היפנוזה, מניפולציות מילוליות, פרסום, NLP, לוחמה פסיכולוגית ועוד.

מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר ה"סליק" שדרות הנשיא 124, חיפה.
מתי: 28.08 | חיפה | 20:30-22:00
מחיר: 50 ₪ 
 
חמישי – 30.08.2018
דורון פישלר: ההיסטוריה הממש מוזרה של האירוויזיון
חוץ מזה שניצחנו ושכולם אנטישמיים, מה אתם יודעים על האירוויזיון? בין סן מרינו לסרביה, יש עוד המון סיפורים (ושירים) מוזרים ומעניינים מתולדות תחרות הזמר הפופולרית בעולם. 

דורון פישלר 
יתארח בFunzing Talks להרצאה מרתקת שבה הוא יספר דברים שאולי לא ידעתם על האירוויזיון, שהופכים אותה להרבה יותר מהתחרות הקאמפית שלנו נגד העולם: איך האירוויזיון הציל את העולם, ההצבעות המותחות ביותר בהיסטוריה, השערוריות ההיסטוריות והסיבה שבגללה בעצם אנחנו מתעניינים בזה.

מי: מבוגרים
איפה: ההרצאה תתקיים בבר ה"פיל או סוף", חלוצי התעשייה 114, חיפה. 
מתי: 30.08 | חיפה | 20:00-21:30
מחיר: 45 ₪ 
 

רוצים להיות מעודכנים בכל האירועים הכי שווים בישראל?  
לחצו על כפתור ה – Subscribe ותקבלו התראה בכל פעם שיפורסם איוונט חדש >> 

הצטרפו לאיוונט שלנו >> כל ההרצאות הכי שוות בחיפה
Facebook Comments

8 תגובות

  1. FunBlog הגב

    הי איילה,
    את מוזמנת לפנות לדורי מנהל ההפקות שלנו במייל dori@funzing.com עם פירוט על ההרצאה.

השארת תגובה